Loading…

Policia me shok-bomba ka shpëtuar Krytarin e ri të Kuvendit, Talat Xhaferit (Foto)

  • 27/04/2017 | 22:33

Policia me shok-bomba ka shpëtuar Krytarin e ri të Kuvendit, Talat Xhaferit (Foto)

Anëtarë të forcave speciale të Ministrisë së Brendshme me shok-bomba kanë larguar huliganët të cilët sonte kanë hyrë dhunshëm në Parlamentin e Maqedonisë, shkruan TetovaSot.


Policët kanë arritur të shpëtojnë edhe tashmë kryetarin e ri Talat Xhaferi dhe liderin e LSDM-së Zoran Zaev.

Nga sulmi i fuqishëm i bombës dhe erës së saj të pakëndshme, me dhimbje ankua disa nga banditët maqedonas të cilët ishin afër kur ajo shpërtheu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë