Loading…

Policia me aksion kundër kriptovalutave në veri

  • 22/02/2022 | 08:01

Policia me aksion kundër kriptovalutave në veri

Policia e Kosovës ka ndërmarrë sot në orët e hershme të mëngjesit aksion kundër kriptovalutave në veri të Mitrovicës. Kështu kanë bërë të ditur burime të KosovaPress-it.


Sipas këtyre burimeve, janë bastisur dy lokacione në “Lagjen e Boshnjakëve”.

Ndërkohë që ende nuk dihet nëse është gjetur dhe sekuestruar ndonjë pajisje për prodhimin e këtyre kriptovalutave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë