Loading…

Policia konfirmon shpërthimin në veri, jep detaje për rastin

  • 21/04/2018 | 22:20

Policia konfirmon shpërthimin në veri, jep detaje për rastin

Në shpërthimin që ka ndodhur sot në restorantin “Simonida” në veri të Kosovës nuk ka të lënduar.

Restoranti gjendet në rrugën Mitrovicë-Leposaviq dhe afër tij është një pompë e benzinës.

Mësohet se nga incidenti nuk ka të lënduar veç dëmeve tmateriale brenda restorantit.

Zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e Veriut, Besim Hoti, ka thënë për KosovaPress se nga shpërthimi nuk ka të lënduar, përveç disa dëmeve të vogla materiale.

Hoti bëri të ditur se me gjasë shpërthimi ka ndodhur rreth orës 11:00 të ditës së sotme, por është raportuar se ka ndodhur në orën 20:40. Policia është duke hetuar përse rasti është raportuar me vonesë.

Shpërthim në një restorant në veri

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë