Loading…

Policia kap armë e drogë në fshatin e Ilir Metës

  • 16/05/2017 | 09:50

Policia kap armë e drogë në fshatin e Ilir Metës

Policia ka sekuestruar armë, municione dhe drogë në fshatin Çepan në Skrapar.


Gjatë kontrollit në një banesë në këtë fshat, Policia  gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provave materiale: 2 armë zjarri automatik model 56, kalibër 7.62 mm, 2 pushkë sportive; 1 armë gjahu (çifte), 16.5 gram lëndë narkotike Cannabis Sattiva, 1071 fishekë modele të ndryshme, 5 krëhër pushke model 56, 1 thikë bajonet, si dhe 1 shënjestër optike.

Në pranga ka rënë Bashkim Arapaj, pronari i banesës ku u gjetën armët e droga.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë