Loading…

Policia jep detaje për vdekjen e ish-asamblistes së PDK’së: Në rrethana të panjohura ra nga kati i pestë

  • 22/07/2021 | 08:37

Policia jep detaje për vdekjen e ish-asamblistes së PDK’së: Në rrethana të panjohura ra nga kati i pestë

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur gjatë ditës së djeshme.


Jetën humbi 44 vjeçarja, Arzie Nuhiu nga Komuna e Gjilanit.

Nga Policia e Kosovës kanë deklaruar se viktima në rrethana të panjohura ka rënë nga ballkoni i katit të pestë të ndërtesës.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, transmeton lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në obduksion.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë