Loading…

Policia jep detaje për plagosjen e djeshme në Prishtinë

  • 15/06/2017 | 10:22

Policia jep detaje për plagosjen e djeshme në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se personi i cili është plagosur mbrëmë në parkun e Touk-bahçes në Prishtinë ndodhët për trajtim në QKUK është në gjendje të rëndë, megjithëse sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.


Sipas raportit të policisë ende mbetën të panjohura rrethanat e kësaj plagosje me thikë nga një i dyshuar i panjohur.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë