Loading…

Policia jep detaje për aksidentin: Motoçikleta goditi një grua

  • 20/05/2019 | 20:33

Policia jep detaje për aksidentin: Motoçikleta goditi një grua

Zëdhënësja e policisë Flora Ahmeti, ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin që ka ndodhur para pak minutash ku një grua është goditur nga një motoçikletë, transmeton Gazeta Metro.


Ahmeti ka thënë se si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila menjëherë është dërguar për tretman mjekësor.

“Rreth orës 19:30, në rrugën Ilir Konushefci ka ndodhur një aksident rrugor në mes të një motoçiklete dhe një këmbësori. Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila menjëherë është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, thuhet në njoftimin dërguar Insajderit./ gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë