Loading…

Policia gjen vajzën e zhdukur nga Fushë Kosova: Arrestohet një person, tjetri arratiset

  • 15/04/2019 | 15:03

Policia gjen vajzën e zhdukur nga Fushë Kosova: Arrestohet një person, tjetri arratiset

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arritur të gjejë një vajzë nga Fushë Kosova, e cila raportohej si e zhdukur, transmeton Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh, policia bën të ditur se është bërë kontrolli i shtëpisë, ku kishte qëndruar viktima.

Derisa, shton se lidhur me rastin është arrestuar një mashkull, ndërsa tjetri gjendet në arrati.

“Lidhur me rastin me 14.04.2019 njësia policore ka arritur që të gjejë ku ishte duke qëndruar viktima femër K-Shqiptare e raportuar si e zhdukur. Është bërë kontrollimi i shtëpisë ku ishte duke qëndruar viktima. Një i dyshuar mashkull K-shqiptar është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati”, thuhet në raportin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]azetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë