Loading…

Policia gjen mesazhe terroriste në Vlorë

  • 17/05/2017 | 19:59

Policia gjen mesazhe terroriste në Vlorë

Një hetim ka nisur në lidhje me disa mesazhe terroriste që janë gjetur në një qendër interneti. Burime nga policia e Shqipërisë thanë se në një kompjuter janë gjetur mbishkrime terroriste.


“Në Vlorë në një qendër interneti, në njërin nga kompjuterët janë gjetur mbishkrime me përmbajtje terroriste” thuhet në një njoftim të policisë së qytetit bregdetar, shkruan Syri.net, përcjell gazetametro.net

Policia tha se ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë