Loading…

Policia e shpëton gruan nga vetëvrasja tek ura e Ibrit në Mitrovicë

  • 12/12/2019 | 09:35

Policia e shpëton gruan nga vetëvrasja tek ura e Ibrit në Mitrovicë

Një grua e moshës afro 40 vjeçare ka tentuar mbrëmë që të bëjë vetëvrasje duke kërcyer nga ura e Ibrit, por ishin pikërisht pjesëtarë te Policisë që kanë ndërhyrë dhe kanë arritur ta ndalojnë këtë veprim.

Ndryshe sipas informacioneve të para thuhet se gruaja në fjalë i takon komunitetit serb dhe e njëjta pasi tentoi ta vriste veten është shoqëruar për në stacion policor, transmeton Indeksonline.

Tashmë në rrjetet sociale është publikuar edhe një video nga momenti kur policia arrin ta shpëtojë gruan.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë