Loading…

Policia e Shkupit dhe Kumanovës në këmbë, kërkohen gjashtë persona

  • 12/04/2017 | 18:09

Policia e Shkupit dhe Kumanovës në këmbë, kërkohen gjashtë persona

Të hënën ora 17 në stacionin policor “Gazi Babë” është denoncuar zhdukja personave me E.E. (19) nga Berova, N.D. (20) nga Çashka, S.R. (18) nga Shkupi një 14 vjeçar nga Koçani dhe një 17 vjeçar pa vendbanim të përhershëm, të cilët kanë qenë të strehuar në shtëpinë për fëmijë të pastrehë “Ranka Milanoviq” në Shkup.

Rastin e ka paraqitur në polici një punëtor social në këtë strehimore, i cili e ka njoftuar policinë se këta pesë persona me vetëdëshirë janë larguar në drejtim të panjohur, shkruan Gazeta Lajm.

Të njëjtën ditë, në ora 15 e 30 minuta në policinë e Kumanovës, M.M. (54) nga Kumanova ka paraqitur se të njëjtën ditë ora 6 të mëngjesit nga shtëpia është larguar bashkëshortja e tij S.A. (29) nga fshati Obllavçe, Komuna Nagoriç i Vjetër. Policia po ndërmerr masa për gjetjen e personave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë