Loading…

Policia e Kosovës arreston 13 persona

  • 02/10/2017 | 09:56

Policia e Kosovës arreston 13 persona

Përgjatë 24 orëve të fundit në vend janë bërë disa arrestime.


Gjithsej numri i të arrestuarve është 13. Nga të arrestuarit në fjalë 11 prej tyre janë dërguar në mbajtje dhe një në vuajtje të dënimit, thuhet në raportin e policisë.

Të arrestuarit në fjalë janë ndaluar për vepra të ndryshme penale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë