Loading…

Policia blindohet për Demarkacionin (Foto)

  • 08/05/2017 | 09:16

Policia blindohet për Demarkacionin (Foto)

Kosova ka hyrë sot në një javë të rëndësishme për kah zhvillimet politike ndërsa policia duket se po merr masat e sigurisë për t’u përballur me situatat.


Në ditën kur qeveria pritet që marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi ta dërgojë në Kuvend, disa autoblinda janë mbledhur në oborrin e drejtorisë së policies, shkruan Kallxo.com

Deri më tani, demarkacioni me Malin e Zi ka shkaktuar disa protesta të opozitës në rugë dhe brenda sallës së Kuvendit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë