Loading…

Policia arreston tre të dyshuar për prostitucion

  • 14/06/2017 | 11:03

Policia arreston tre të dyshuar për prostitucion

Dy ditë më parë Policia e Kosovës ka arrestuar në Vushtrri tre persona.


Bëhet fjalë për dy meshkuj dhe një femër, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale mundësim ose detyrim me prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë