Loading…

Policia arreston një mashkull dhe një femër në Prizren, dyshohet se u morën me prostitucion

  • 03/06/2021 | 08:27

Policia arreston një mashkull dhe një femër në Prizren, dyshohet se u morën me prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull dhe një femër nën dyshimin se të njëjtit janë marrë me prostitucion, shkruan Gazeta Metro.


Dje në Prizren, Policia ka arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër kosovar-e, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale të lartë cekur.

Me vendim të prokurorit, të njëjtit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Më poshtë raporti i Policisë:

Prizren 02.06.2021 – 16:40. Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër kosovar-e, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale të lartë cekur. Me vendim të prokurorit, të njëjtit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë