Loading…

Policia arreston dy të rinjë në Vushtrri

  • 09/11/2018 | 17:24

Policia arreston dy të rinjë në Vushtrri

Policia e Kosovës në Vushtrri ka arrestuar dy persona.


Policia ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy persona, transmeton gazetametro.net

Ata janë arrestuar për veprën ‘’tentim vrasje’’ dhe ‘’arratisje e personit të privuar nga liria’’.

Njëri nga të arrestuarit është L.B, 18 vjeçar, të cilit i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe pesë fishekë. Po i njëjti është në kërkim nga Policia në Mitrovicë për veprën ‘’tenim vrasje’’ të ndodhur javë më parë.

I arrestuari tjetër është L.L 20 vjeçar i cili është arratisuar nga Qendra Korrektuese në Lipjan. Atij i është caktuar masa e ndalimit prej 24 orësh. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë