Loading…

Polici plagos ish-gruan në Prishtinë

  • 04/02/2017 | 12:44

Polici plagos ish-gruan në Prishtinë

Një polici i Kosovës ka plagosur ish-gruan e tij sot rreth orës 10:00 në rrugën “Xhavit Ademi” në Prishtinë.


I dyshuari me inicialet A.G ka plagosur ish-gruan me inicialet B.C. Ndërsa familja e viktimës, ka thënë se ajo tashmë është në spital duke u operuar.

Mjekët kujdestar në emergjencë i kanë thënë Klan Kosovës, se e plagosura është jashtë rrezikut për jetë, por se dyshohet ta ketë humbur njërin sy.

Hetuesit policor kanë thënë se i dyshuari tashmë është ndalur në polici, ndërsa familja e viktimës kanë treguar se ky çift ishin ndarë para 6 muajsh dhe se kishin pasur vazhdimisht probleme ndërmjet vete.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë