Loading…

Polici i dikurshëm rus që vrau 81 gra

  • 11/01/2017 | 14:07

Polici i dikurshëm rus që vrau 81 gra

Ish polici rus Mikhail Popkov ka pranuar të jetë përgjegjës për vdekjen e 81 grave e ai tashmë vuan dënimin për 22 vrasje.


Siç njoftojnë media botërore, ai është bërë vrasësi serik i tretë në botë pasi që në burg ka pranuar të ketë vrarë 59 gra krahas 22 të tjerave për të cilat është dënuar.

Me origjinë nga Siberia, Popkov i sulmonte seksualisht vajzat e reja dhe pastaj i vriste me sëpatë, thikë e kaçavidë që nga mosha 18 vjeçare.

Në historinë e kronikës së zezë, më mizorë e vrasës nga Popkov janë Luis Gravito i cili në Kolumbi kishte vrarë 138 të rinj dhe Pedro Lopes që kishte dhunuar e vrarë 300 vajza në Kolumbi, Ekuador e Peru.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë