Loading…

Policët kosovarë surprizojnë fëmijët, vallëzim me ta (Video)

  • 04/06/2017 | 15:06

Policët kosovarë surprizojnë fëmijët, vallëzim me ta (Video)

Në ditën ndërkombëtare të të drejtave të fëmijëve, 1 Qershori, policët kosovarë kanë surprizuar fëmijët, duke vallëzuar me ta.


Një video e shpërndarë në YouTube, tregon se si policët lozim me disa fëmijë që kishin dalë në sheshet e Prishtinës për të shënuar ditën e tyre, shkruan gazetametro.net.

Jo rrallëherë policët në syrin e fëmijëve shihen si persona nga të cilët duhet pasur frikë. Forma të tilla të afërsisë me fëmijët të personave me uniformë, janë praktikë e mirë ngase u jep atyre të kuptojnë se policët janë në shërbim të qytetarëve. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=hhA7ZfefVzE

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë