Loading…

Pogba ndërron mendje, pritet të qëndrojë te Man Utd

  • 31/07/2021 | 08:08

Pogba ndërron mendje, pritet të qëndrojë te Man Utd

Paul Pogba duket se do të qëndrojë te Manchester United.


Pogba është lidhur shumë me një largim nga Man Utd gjatë ditëve të fundit, dhe dukej i vendosur të kalonte në Francë te Paris Saint-Germain.

Sipas ‘Sky Sports’, gjërat tani kanë ndryshuar dhe mesfushori dëshiron të mbetet në Angli, transmeton lajmi.net.

Francezi ndihet shumë i lumtur pas transferimit në ekip të Jadon Sanchos dhe bashkë-kombasit të tij Raphael Varane që siç duket e kanë bindur atë të qëndroj.

28-vjeçarit i skadon kontrata me “Djajtë e Kuq” në qershor të vitit 2022, megjithatë Pogba pritet ta vazhdojë atë së shpejti.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë