Loading…

Po vjen albumi i ri: Lyrical Son dhe Mc Kresha publikojnë titujt e 11 këngëve

  • 06/01/2022 | 12:27

Po vjen albumi i ri: Lyrical Son dhe Mc Kresha publikojnë titujt e 11 këngëve

Viti 2022 duket se ka nisur mbarë e mjaft mirë edhe për anëtarët e labelit të njohur, PINT.


Në një paralajmërim të bërë në rrjete sociale, reperi MC Kresha njoftoi se së shpejti po vjen me një album të ri së bashku me Lyrical Son.

Yjet e hip hop-it madje kanë zbuluar edhe titujt e këngëve që përmban albumi i quajtur “Muzikë e Alltisë”.

Titujt e plotë të këngëve të albumit “Muzikë e Alltisë”

Siç tregohet më tej, deri më tani përfshihen gjithsej 11 projekte në mesin e tyre një bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën.

Më poshtë ua sjellim titujt e plotë të këngëve të albumit “Muzikë e Alltisë”:
1. Kangë e Shahirav

2. Hotel Mahalla

3. Inati

4. Recepti

5. Nji Lot

6. Paret Lejla

7. Stuhi mbi oqean ft Elvana Gjata

8. J.C.V.V ft Ledri Vula

9. Rrugë e Gjatë

10. Rammstein

11. Gunners

Ndërkohë që ka bërë njoftimin e këtij projekti mdhështor, MC Kresha ua ka uruar të gjithëve vitin e ri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë