Loading…

‘Po shaja si marinar’: Mami hero shpëton të voglën nga ariu i zi

  • 27/05/2022 | 21:31

‘Po shaja si marinar’: Mami hero shpëton të voglën nga ariu i zi

Gruaja nga shteti i Washington në SHBA u bë hit pasi që shpëtoi bijën e saj nga një ari që potencialisht ka mundur ta sulmonte atë në oborrin e shtëpisë, transmeton Gazeta Metro.


Momenti i frikshëm tani po numëron mbi 3 milionë klikime në TikTok ku shikuesit po lëvdojnë gruan për mendjemprehtësinë e saj në ballafaqim me rrezikun.

“Isha e frikësuar dhe po shaja si marinar”  ka thënë Samantha Martin për Storyful për rastin që ka ngjarë jashtë shtëpisë së saj në Redmond.

Kamerat e sigurisë në shtëpi kanë xhiruar gjithë incidentin kur e bija e vogël e Samantha shihet si ecën në oborr dhe pasi vëren një ari të zi që po ngjitej në murin e jashtëm. E vogla emocionohet nga çka pa dhe vrapon drejt ariut duke bërtitur “është një ari”.

@remi_lynn8Reupload with stitches turned on!♬ original sound – Remi

Samantha e kuptoi çfarë po ndodhte e me vrap doli dhe e kapi të bijën në krah me të shara e britma për ariun që ikur nga zhurma.

Samantha tregoi se e kishte vërejtur se ariu ishte i ri por kishte frikë se mos e ëma e tij ishte rrotull./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë