Loading…

Po, po Mimoza Mustafa është: Refuzon të plaket, ndan foto me bikini nga pushimet

  • 20/09/2023 | 22:06

Po, po Mimoza Mustafa është: Refuzon të plaket, ndan foto me bikini nga pushimet

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.


Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në këtë fund shtatori, Mimoza ka gjetë kohë qe t’i kalojë pushimet në bregdetin shqiptar.

Nga atje, edhe pse po i afrohet të 50’ave, nuk kanë munguar pozat joshëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë