Loading…

Homazhe për Astrit Deharin (Foto)

  • 08/11/2016 | 12:44

Homazhe për Astrit Deharin (Foto)

Njerëz të shumtë kanë marshuar sheshit kryesor të Prishtinës, për t’i bërë homazhe trupit të aktivistit të Vetëvendosjes Astrit Dehari, që është vendosur para Teatrit Kombëtar.

Homazhe per Astrit Deharin

Astriti që u gjet i vdekur të shtunën në rrethana ende të pasqaruara në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, do të varroset sot në ora 14:00 në varrezat e fshatit Zllatar. /gazetametro.net

homazhe-per-deharin

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë