Loading…

Po kërkoni fustane për në vjeshtë? Këto janë 10 modele për çdo formë trupi

  • 22/09/2023 | 12:01

Po kërkoni fustane për në vjeshtë? Këto janë 10 modele për çdo formë trupi

Vjeshta është një ndër periudhat më të bukura kur bëhet fjalë për veshjet dhe kombinimet. Freskia e ditëve të vjeshtës të jep komoditetin dhe rehatinë e padiskutueshme në veshjet e zgjedhura.

Në këtë artikull do të flasim për fustanet, të cilat aq sa shpejtë na zgjidhin punë, aq shumë kujdes duhet dhe kur i zgjedhim në daljet tona.

Në fakt ky sezon vjen me një lajm të mirë për të gjitha, sepse trendi përfshin pothuajse të gjitha format e fustaneve, duke filluar që nga ato në formë golfi dhe krahët e zbuluara, fustanet stil ‘barbie’ me krahë të fryra, fustanet me jakë rrethore, katrore etj,.

Ndaj keni mundësi të zgjidhni çfarë ju pëlqen dhe sërish do të jeni pjesë e trendit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë