Loading…

Plaku që me këngë ua merr fytyrën politikanëve (Video)

  • 07/06/2017 | 14:00

Plaku që me këngë ua merr fytyrën politikanëve (Video)

Është kohë fushatash, ku disa njerëz tregohen optimistë karshi premtimeve dhe mundësive të reja, ndërkaq disa të tjerë mbeten pesimistë sikurse plaku protagonist i një video që po qarkullon në Facebook.


Në atë video shihet një i moshuar tek iu këndon politikanëve një këngë që përmban plot kritika e nota zhgënjimi.

Plaku mban në kokë plisin dhe në prapavijë shihen flamuri i Shqipërisë, i NATO-s, i Amerikës dhe ai i UÇK-së.

Para se të këndojë, plaku së pari përshëndet të gjitha partitë politike dhe më pas ia jep këngës duke shtjelluar premtimet e këtyre partive.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë