Loading…

Plagosje si në filma në mes të Prishtinës, pamje nga momenti i sulmit

  • 21/04/2019 | 14:31

Plagosje si në filma në mes të Prishtinës, pamje nga momenti i sulmit

Gjatë të shtunës në mbrëmje, në kryeqytet ka ndodhur një plagosje, transmeton Gazeta Metro.

Një i ri me inicialet Q.K është sulmuar me thikë në rrugën “George Bush”, në Prishtinë.

Në një video të publikuar nga Indeksonline, shihet momenti kur i riu sulmohet me armë.

I njëjti pas lëndimeve që ka marrë, qëndron i shtrirë për disa minuta, derisa ndihmohet nga disa kalimtarë rasti. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë