Loading…

Plagosje në Tiranë, qëllohet një 28 vjeçar

  • 08/05/2017 | 19:18

Plagosje në Tiranë, qëllohet një 28 vjeçar

Është plagosur me armë zjarri një 28 vjeçar në Tiranë.


I riu me iniciale F.Ll, është plagosur me armë zjarri ditën e sotme rreth orës 15:30 në një lokal në fshatin Vishaj.

Ai është plagosur në kokë dhe për momentin policia dyshon se është vetëplagosur me pistoletë, ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shtetasi F.Ll ndodhet nën kujdesin e mjekëve për momentin jashtë rrezikut për jetën, shkruan shekulli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë