Loading…

Plagosje në Taukbashqe, rrugës për Gërmi (Foto)

  • 14/06/2017 | 19:54

Plagosje në Taukbashqe, rrugës për Gërmi (Foto)

Një përleshje mes të rinjve në Taukbashqe të Prishtinës ka rezultuar me një të plagosur rëndë.


Dëshimitarët e rastit kanë thënë për lajmi.net se i plagosuri ka dalë nga parku i Taukbahshqe në gjendje të rëndë dhe më pas është shtrirë në rrugë duke mos mundur të ecte.

Sipas këtij versioni, plagosja ka ndodhur brenda parkut. Më pas ka ardhur ndihma e shpejt dhe personi është dërguar në QKUK, mirëpo ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore dhe motivi i plagosjes, shkruan lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia që po e hetojnë incidentin.

Kujdes! Pamjet mund të jenë shqetësuese.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë