Loading…

Plagosje në Skënderaj

  • 06/09/2018 | 10:25

Plagosje në Skënderaj

Policia e Kosovës njofton se është raportuar për një mosmarrëveshje në mes dy personave ku janë rrahur dhe kanë përdorur armë zjarri.

I dyshuari i parë është plagosur me mjet të mprehtë, ndërsa viktima është plagosu me armë zjarri.

Pas dhënies së ndihmës së parë në QMF- Skenderaj, dy të plagosurit janë dërguar në QKUK për tretman të mëtejmë mjekësor, bën të ditur Policia e Kosovës.

Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake janë bastisur dy lokacionet e personave të përfshirë në këto raste, ku në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur pushkë gjuetie, së cilës i ka kaluar afati i lejes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë