Loading…

Plagosje në Prishtinë (Foto)

  • 17/05/2017 | 18:14

Plagosje në Prishtinë (Foto)

Një person ka mbetur i plagosur në qendër të Prishtinës.

Indeksonline merr vesh se plagosja ka ndodhur pikërisht në Instituti Albanologjik.

Fotografitë e plagosjes janë më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë