Loading…

Plagosje me armë në qendër të Drenasit

  • 16/02/2017 | 23:01

Plagosje me armë në qendër të Drenasit

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur rreth orës 20:00 në qendër të Drenasit.


Burimet e DrenicaOnline kanë mësuar se rasti i plagosjes ka ndodhur afër rreth-rrotullimit kryesor në Drenas.

Njësitet përkatëse policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me hetimet.

Ende nuk ka informacione të detajuara për shkaqet që kanë quar deri te kjo plagosje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë