Loading…

Plagosje aksidentale, arrestohen tre persona

  • 04/01/2017 | 13:39

Plagosje aksidentale, arrestohen tre persona

Policia e Kosovës njofton se një person në fshatin Obranqë të Podujevës është plagosur aksidentalisht. Personi i lënduar është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim të mëtutjeshëm.

Në lidhje me këtë rast Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar tre të dyshuar pasi që tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar dy pistoleta me dy karikatorë, katër copë fishekë, një gëzhojë dhe dy thika.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit pasi është intervistuar është dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë