Loading…

Plagoset një person te Tregu i Veturave

  • 28/07/2019 | 10:17

Plagoset një person te Tregu i Veturave

Një person është plagosur me armë mëngjesin e sotëm tek Tregu i Automjeteve në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin për Gazetën Metro e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë se viktima është dërguar për trajtim mjekësor, si pasojë e plagëve të marra.

“Rreth orës 07:30 kemi pranuar informatën se në Tregun e Automjeteve në Prishtinë, një person është plagosur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Ahmeti.

Tutje, ajo ka bërë të ditur se njësitet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe kanë nisur hetimet lidhur me rastin.

Ndërkohë, policia po punon për të identifikuar personin e dyshuar.

Metro do t’iu mbajë të informuar lidhur me zhvillimet rreth rastit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë