Loading…

Plaçkitje në një barnatore në Prishtinë (Foto)

  • 30/01/2017 | 20:02

Plaçkitje në një barnatore në Prishtinë (Foto)

Sot rreth orës 19:00 në rreth rrotullimin në rrugën “B” në Prishtinë, në afërsi të “EULEX”-it është grabitur barnatorja “Rexall-R”, nën kërcënim të armëve

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, ka bërë të ditur për gazetametro.net zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

Ahmeti tha se deri më tani nuk ka të arrestuar dhe policia po merret me rastin.

Vlen të theksohet, se në po të njëjtën rrugë javë më parë nën kërcënimin e armëve është grabitur edhe një barnatore tjetër.  Gazetametro.net

16441444_1916844961882535_213881511_n-1

16426746_1916845015215863_1408117288_n

16426545_1916845061882525_1549984086_n
16402220_1916845365215828_1942532833_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë