Loading…

Plaçkitet një bankë në Prishtinë

  • 09/11/2016 | 18:03

Plaçkitet një bankë në Prishtinë

Para dy orësh hajnat kanë plaçkitur një filialë të Bankës Kombëtare Tregtare në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar për gazetën Metro edhe zyrtarja për informim në Policinë e Kosovës, Flora Ahmeti.

Ajo tha se grabitja është kryer rreth orës 16:00 në filialen e një banke në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, duke mos dhënë detaje tjera.

“Grabitja ka ndodhur rreth orës 16:00. Me rastin është duke u marrë Policia e Kosovës dhe tani për tani nuk mund të japim detaje shtesë”, tha Ahmeti.

Gazetametro ka realizuar disa fotografi para kësaj filiale ku shihet se Policia ka vendosur shiritat dhe është duke kryer hetimet. Në vendin e ngjarjes janë edhe ekipi i Forenzikës./gazetametro.net

2 4-bkt-plaqkitet

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë