Loading…

Pique dhe e dashura e tij e re shijojnë një ditë me trotinetë elektrikë në Paris

  • 02/10/2022 | 17:11

Pique dhe e dashura e tij e re shijojnë një ditë me trotinetë elektrikë në Paris

Ai njoftoi ndarjen me Shakiran në qershor pas 11 vitesh së bashku mes raportimeve se e kishte tradhtuar yllin kolumbian.


Dhe Gerard Pique duket se ka lëvizur me vendosmëri nga ish-lidhja e tij afatgjatë, pasi shijoi një ditë me të dashurën e re, Clara Chia Marti, 23-vjeçare, gjatë një pushimi romantik në Paris.

Futbollisti 35-vjeçar dhe Clara po lëviznin me skuterë elektrikë në kryeqytetin francez.

Dyshja dukeshin në humor të mrekullueshëm teksa lëviznin nëpër qytet me skuter.

Futbollisti u shfaq me një xhaketë dhe pantallona gri si dhe mbante një shami në kokë e mes tjerash edhe syzet e diellit.

E dashura e tij po ashtu zgjodhi një dukje të thjeshtë për këtë paraqitje, e veshur në të zeza e me syze.

Futbollisti dhe studentja që punon në kompaninë e tij ‘Cosmos’ kanë shëtitur së bashku me krahët e mbështjellë rreth njëri-tjetrit.

Ata u shfaqen të buzëqeshur vetëm disa javë pasi dolën publikisht me romancën e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë