Loading…

Piktori që u falë jetë pikturave të tij (Video)

  • 29/12/2016 | 12:54

Piktori që u falë jetë pikturave të tij (Video)

Scott Waddell’s i duhen 25 orë që një portet ta rikthejë në pikturë që të krijon pështypjen se është prej së vërteti. Ai ka filluar me vizatime e më pas ato i ka kthyer në piktura.


Ai fillimisht në vizatimet e tij aplikon një bazë të ngjyrës dhe më pas ato i bënë shumë reale.

Shikoni transformimet e vizatimeve të tij të mrekullueshme në videon më poshtë:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë