Loading…

“Pikë kontrolli”, Baby Gee tregon asetet trupore në bikini duke pozuar në jaht

  • 28/08/2021 | 19:16

“Pikë kontrolli”, Baby Gee tregon asetet trupore në bikini duke pozuar në jaht

Baby Gee ka provokuar me foton e re.


Rep artistja kosovare e cila pëlqehet për paraqitjet e saj atraktive ka postuar një imazh të ri në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Flasim për Baby Gee, e cila nuk heziton të ndajë edhe imazhe provokuese duke marrë vëmendjen e ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BabyG (@babygee)


Edhe së fundmi ka vepruar ngjashëm teksa ndodhet në pushime ajo ka sjellë një foto provokuese në jahtin luksoz.

Baby Gee u shfaq me bikini të markës Louis Vuitton, të kombinuar me ngjyrë pink dhe bardhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BabyG (@babygee)

Ndryshe, “Larg” është kënga e fundit nga Baby Gee.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë