Loading…

Pije alkoolike pa fund e femra sexy në plazhet e Shqipërisë |VIDEO

  • 22/07/2018 | 09:26

Pije alkoolike pa fund e femra sexy në plazhet e Shqipërisë |VIDEO

Plazhet e pafunda të Shqipërisë po i ofrojnë turistëve gjithçka që atyre po ju nevojitet që të kalojnë një pushim sa më të mirë, përcjell gazetametro.net.


Deti në Shqipëri është sinonimi i pushimeve low cost. Zona bregdetare, edhe pse shumë e populluar në muajin gusht, është ende pak e njohur nga turizmi i masës dhe çmimet e hoteleve e restoranteve janë të larta. Ja disa nga vendet më të bukura për pushime në Shqipëri, që të jeni të sigurt do t’iu surprizojnë.

Këto janë disa nga momentet më të mira që po kalojnë pushuesit atje./gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë