Loading…

Phillips do të refuzojë Man Unitedin për Liverpoolin

  • 09/12/2021 | 11:18

Phillips do të refuzojë Man Unitedin për Liverpoolin

Mesfushori i Leeds s’do t’i bashkohet Djajve të Kuq.


Sipas The Sun, Kalvin Phillips i Leeds do të refuzojë Manchester Unitedin për të kaluar te Liverpool.

Reprezentuesi i Anglisë ka shkëlqyer vitin e fundit duke zgjuar interesimin e gjigantëve, por dëshira e tij është ta veshë fanellën e Redsave.

Klopp ka nevojë për një mesfushor të tipit të Phillips dhe duke parë dëshirën e lojtarit, gjithçka mund të finalizohet në vitin 2022.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë