Loading…

Peticion kundër privatizimit të kinemasë në Pejë

  • 18/03/2017 | 08:11

Peticion kundër privatizimit të kinemasë në Pejë

 Ju mund ta jepni kontributin tuaj për të ndalur privatizimin e kinemasë.


Sot nga mund të nënshkruani peticionin kundër privatizimit të kinemasë. Në harta janë të vendosura lokacionet ku do të mblidhen nënshkrimet.

Nënshkrimet do të mblidhen në këto pika: Qendra e qytetit, Universiteti “Haxhi Zeka”, Stacioni i autobusëve, Qarshia e gjatë, Kinemaja “Jusuf Gërvalla”.

Pikat e peticionit do të jenë të hapura çdo ditë nga ora 10:00 deri në 15:00, deri më 28 mars, kanë njoftuar organizatorët.

17351990_1781078105541234_5192693902341788538_n

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë