Loading…

Peshkaqeni afrohet në breg të detit, tmerron pushuesit (Video)

  • 26/06/2017 | 14:30

Peshkaqeni afrohet në breg të detit, tmerron pushuesit (Video)

Ka qenë një vizitë e pakëndshme ajo e një peshkaqeni sot në një nga plazhet e Majorkas në Spanjë.


Në ujin e plazhit është parë një peshkaqen i madh dhe se kjo gjë ka bërë që menjëherë sapo kanë parë pushuesit në det kanë nxituar të dalin në breg.

Shumë njerëz në panik kanë filluar të bërtasin me qëllim që të njoftonin të afërmit e tyre.

Plazhit i Iletas është mbyllur përkohësisht pas një njoftimi se një tjetër peshkaqen është parë të notojë në plazhin e Cala Major./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë