Loading…

Përzgjedhësi francez i Kosovës dëgjon këngë për Adem Jasharin

  • 05/02/2023 | 23:32

Përzgjedhësi francez i Kosovës dëgjon këngë për Adem Jasharin

Alain Giresse, legjenda e futbollit francez dhe njëherësh përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës ka publikuar një video duke dëgjuar këngë kushtuar heroit legjendar, Adem Jasharit.


Në videon e publikuar shihet Giresse duke vozitur makinën teksa në sfond dëgjohet këngë e Shkurte Fejzës kushtuar Adem Jasharit.

Tekniku francez është emëruar përzgjedhës i Përfaqësueses së Kosvës në shkurt të vitit të kaluar.

Më parë ai ka udhëhequr edhe kombëtare tjera si ajo e Tunizisë, Gjeorgjisë, Gabonit e Malit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë