Loading…

Përtej çdo pritshmërie: Fotografitë nga dasma Ariana Grandes thyen çdo rekord

  • 02/06/2021 | 12:32

Përtej çdo pritshmërie: Fotografitë nga dasma Ariana Grandes thyen çdo rekord

Sipas raportimve nga mediat e huaja dhe llogaritjeve të ‘Instagram’, postimet e Ariana Grandes me fotot e dasmës sekrete, që i publikoi ajo vetë për herë të parë janë postimi që e ka arritur numrin 10 milionë pëlqime më shpejt se çdo postim tjetër në historinë e rrjetit social.


Numri shumë i lartë u arrit 1 orë e 41 minuta nga publikimi i fotove. Por jo vetëm kaq. Foto e dasmës së Arianës është e dyta me më shumë pëlqime në historinë e ‘Instagram’.

Pra, mësimi që nxorrëm është që sekretet na paskan përfitimet e veta dhe thyenkan edhe rekorde.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë