Loading…

Personi me aftësi të kufizuara sulmon një grua, dërgohet në neuropsikiatri

  • 16/02/2017 | 13:08

Personi me aftësi të kufizuara sulmon një grua, dërgohet në neuropsikiatri

Dy ditë më parë, më 14 shkurt, një grua, shqiptare e Kosovës, ka raportuar në polici se në Rr. “Ilir Konushevci” të Podujevës është kanosur nga i dyshuari mashkull, K-shqiptar lidhur me një rast të mëhershëm


Sipas Policisë së Kosovës, njësiti policor ka intervistuar të dyshuarin, i cili është me aftësi të kufizuara.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje, deri të nesërmen kur dërgohet në neuropsikiatri për shërim të detyrueshëm, transmeton gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë