Loading…

Persona të panjohur gjuajn sprej në një kafiteri në Podujevë

  • 12/02/2017 | 20:56

Persona të panjohur gjuajn sprej në një kafiteri në Podujevë

Persona të panjohur deri më tani kanë gjuajtur sprej në një kafiteri në Podujevë sot rreth orës 19:30 në Podujevë.


Dëshmitarët kanë treguar se përderisa ishin duke pirë kafe kishte filluar të kishin probleme në frymëmarrje me ç’rast është dashur të largohen nga lokali.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë