Loading…

Përshëndetja e veçantë e mësuesit për secilin nxënës (Video)

  • 02/02/2017 | 15:32

Përshëndetja e veçantë e mësuesit për secilin nxënës (Video)

Barry White, mësues i anglishtes i klasës së pestë në Charlotte, të Karolinës së Veriut, ka një shtrëngim duarsh të personalizuar me secilin nxënës të tij, transmeton gazetametro.net. 


Mësuesi shumë u veçantë Barry, i pret të gjithë nxënësit e tij para derës së klasës me një shtrëngim duarsh të veçantë, duke përdorur lëvizje që është frymëzuar nga personalitetet e nxënësve.

2

“Kam filluar me një shtrëngim duarsh të thjeshtë vitin e kaluar me një nxënës të klasës së 4-ët. Edhe nëse unë vonohem, do të më presin çdo mëngjes para se të hyjmë në klasë. Gjithashtu ata nuk do të brengosen për vonesën për arsye se do ti pres me një shtrëngim duarsh unik”, ka shpjeguar mësuesi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë