Loading…

Njësisa Speciale ruan Kryeministrin Mustafa (VIDEO)

  • 19/03/2017 | 15:33

Njësisa Speciale ruan Kryeministrin Mustafa (VIDEO)

Policia e Kosovës e ka rritur nivelin e sigurisë për udhëheqësit e Shtetit pas paralajmërimeve se një organizatë kishte planifikuar likuidimin e tyre.

Kështu, Kryeministri Isa Mustafa përpos pesë truprojave që e përcjellin, afër tij, kanë qëndruar edhe pjestarë të Njësisë Speciale.

Gjatë një vizite në Rahovec, Kryeministri është përcjellë hap pas hapi, nga i gjithë pjesëtarët e mbrojtjes së afërt dhe ata të Njësisë Speciale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë