Loading…

Përplasen dy autobusë në Klinë, 12 të lënduar

  • 04/03/2018 | 17:12

Përplasen dy autobusë në Klinë, 12 të lënduar

Në orët e hershme të mëngjesit të djeshme në fshatin Drenoc të Klinës, ka ndodhur një aksident trafiku mes dy autobusëve.


Për pasojë 12 persona kanë pësuar lëndime, njofton policia, përcjell Klan Kosova.

Një shikues ka dërguar disa fotografi nga vendi ku ka ndodhur aksidenti. Ai ka thënë se ka qenë njëri nga 52 udhëtarët në autobusin e linjës Mali i Zi – Prishtinë të Barileva Turist.

Sipas tij deri te aksidenti ka ardhur si pasojë se mospërshtatjes së kushteve të rrugës.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë